Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2016r.

 1. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. W tym dniu rozpoczynamy październikowe Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy codziennie na godz. 17:30.(Msza św. wieczorna o godz. 18:00). Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału w tych nabożeństwach. Jeżeli warunki nie pozwalają nam na przyjście do kościoła odmawiajmy Różaniec w naszych rodzinach. W niedziele Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15:30. Zachęcamy do prowadzenia modlitwy różańcowej poszczególne grupy duszpasterskie działające w naszej parafii oraz Róże Różańcowe. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
 2. Zapraszamy do włączenia się w działalność grup duszpasterskich w naszej parafii. Terminy spotkań poszczególnych grup wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
 3. We wtorek po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.
 4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w środę o godz. 18:00.
 5. W czwartek po Mszy św. katecheza przedmałżeńska. Zachęcamy starszą młodzież do uczestnictwa.
 6. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, w środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
 7. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie V Róża Niewiast.
 8. W Niechobrzu za tydzień odpust. Suma o godz. 11:00.
 9. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
 10. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje prowadzone w naszej parafii wyniosła 8650zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 11. Zakończyliśmy prace przy czyszczeniu i malowaniu dachu na naszym kościele. Koszt wykonanych prac to suma 13.420zł. Należność została zapłacona.
 12. Ofiary złożone do puszek w poprzednią niedzielę w kwocie 1480zł. zostały przekazane poprzez Caritas dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek na Katolickie Radio „Via”. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 14. Dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Serca. Na Rzeszowskim Rynku w godz. 12:00-18:00 odbywają się badania i edukacja. Kardiolodzy zapraszają do skorzystania z porad. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 15. W przyszłą niedzielę w Rzeszowie odbędzie się Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz.15:00 przy Krzyżu na placu Śreniawitów. Zachęcamy do wzięcia udziału.
 16. Diecezjalny Dom „Tabor” przy ul. Połonińskiej zaprasza w czwartek 29 września o godz. 19:00 na projekcję filmu „Apostoł”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP