Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Przeżywamy dzisiaj po raz kolejny w Polsce „Dzień Papieski”. Z tym dniem jest ściśle związana idea budowy „żywego pomnika” Jana Pawła II, która polega na prowadzeniu programu stypendialnego dla młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Młodzież naszej parafii zbiera pieniądze do puszek na ten cel. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Zachęcamy do pielgrzymowania „Rzeszowskim Szlakiem Świętych”.
 2. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
 3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Mężczyzn Św. Józefa.
 4. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 5. Zmiana Tajemnic Różańcowych za tydzień po Mszy św. o godz. 730. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
 6. Codziennie o godz. 17.30 odmawiamy Różaniec. W niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Odmawiajmy również Różaniec w naszych rodzinach.
 7. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
 8. Zachęcamy do włączenia się w działalność grup duszpasterskich w naszej parafii. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
 9. W naszej parafii można nabywać różne czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy i różnych ciekawych artykułów w nich zamieszczonych.
 10. W najbliższą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do komunii św.
 11. Podejmując krucjatę modlitewną na rzecz ochrony życia każdego człowieka módlmy się…
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP