Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXIX Niedziela Zwykła

 1. W dzisiejszą niedzielę we wszystkich kościołach przeprowadzane są badania niedzielnych praktyk religijnych wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św.
 2. W sobotę liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 17:30 i wieczorną Mszę św.   
 3. Nowenna do Św. Józefa połączona z Nabożeństwem Różańcowym we wtorek przed Mszą św. do Matki Bożej Saletyńskiej w środę.
 4. W najbliższy piątek wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na adorację od godz. 17:00.
 5. Codziennie o godz. 17:30 odmawiamy Różaniec. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
 6. W przyszłą niedzielę przed sumą modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
 7. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na misje, gdyż jest to Niedziela Misyjna rozpoczynająca w Kościele tydzień misyjny. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 8. W ubiegłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego zebraliśmy do puszek na fundusz stypendialny 2544,12 zł. Bardzo dziękujemy za tę ofiarność. Zebraną kwotę przekazaliśmy do Kurii diecezjalnej. Młodzieży, która pełniła dyżury dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.
 9. Pod chórem wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion zmarłych. W miesiącu listopadzie o godz. 16.40  w modlitwie Koronki do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać naszych zmarłych. Wypominki można w zakrystii. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszej parafii można nabywać różne czasopisma religijne w których są zamieszczone różne ciekawe artykuły.
 11. Grupa Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza mężczyzn z naszej parafii do udziału w pielgrzymce z okazji Jubileuszu Miłosierdzia w sobotę 12 listopada. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 12. Diecezjalny Dom „Tabor” zaprasza na film „Siła modlitwy” w czwartek o godz. 19:00.

 
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP