Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

​XXXI Niedziela Zwykła

 1. W związku ze zmianą czasu, od jutra Msze św. w naszym kościele w dzień powszedni o godz. 17:00.
 2. Jutro o godz. 16:30 zakończenie Nabożeństw różańcowych. Zapraszamy szczególnie dzieci, które przez cały miesiąc październik uczęszczały na nabożeństwa. Za udział w wspólnej modlitwie różańcowej dzieci otrzymają skromne upominki. 
 3. We Wtorek rozpoczynamy miesiąc listopad, szczególny czas modlitwy i pamięci o zmarłych. Na wspólną modlitwę wypominkową zapraszamy w dzień powszedni o godz. 16:40, w niedzielę o 15:40. Polecając naszych zmarłych będziemy modlić się odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 4. W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7.30 i 17.00.
 5. W środę w Dzień Zaduszny zapraszamy na wspólną modlitwę za zmarłych o godz. 16.40. Wraz z chórem parafialnym będziemy modlić się śpiewając Nieszpory za zmarłych. 
 6. We wtorek Msze św. w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę. Nie ma Mszy św. o godz. 16:00. Msza św. na cmentarzu o godz. 14:00, po Mszy św. procesja za zmarłych.
 7. 1 listopada na naszym cmentarzu odbędzie się kwesta na rzecz ubogich i bezdomnych oraz na Dom Samotnej Matki. 
 8. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00, spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16:00, chorych z komunią odwiedzimy od godz. 8:30.
 9. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
 10. W listopadzie, za pobożne nawiedzenie cmentarza, można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych. W dniach od 1-8 XI odpust zupełny, w pozostałych zaś dniach – cząstkowy. Zachęcamy do zyskiwania odpustów i ofiarowania ich za dusze zmarłych.
 11. Pod chórem wyłożone są kartki wypominkowe. Wypominki można składać w zakrystii. Za ofiary składane z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 12. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w przyszły poniedziałek 7 listopada po Mszy św.
 13. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Seminarium.
 14. W środę spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodzicami.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej naszej parafii oraz do przekazywania uwag i sugestii związanych z jej funkcjonowaniem.
 16. We wtorek 8 listopada o godz. 17:00 w Zespole Szkół nr 5 odbędą się wybory do Rady Osiedla Zwięczyca. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w tym spotkaniu oraz dokonania dobrych wyborów.
 17. Przypominamy o możliwości zapisów na Pielgrzymkę Mężczyzn do Krakowa w dniu 12 listopada. Zapisy przedłużono do 4 listopada. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 18. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają obrazki z tekstem modlitwy do Jezusa naszego Króla i Pana. Zachęcamy do odmawiania tej modlitwy.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP