Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXXII Niedziela Zwykła

  1. Zaproszenie Ks. Biskupa.
  2. Przypominamy, że Msza św. w dzień powszedni jest o godz. 17.00.
  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych poprzez parafialne wypominki. Codziennie o godz. 16.40 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. W piątek przeżywać będziemy Rocznicę Odzyskania Niepodległości – Święto Narodowe, pamiętajmy o wywieszeniu flag i w osobistej modlitwie pamiętajmy o naszej Ojczyźnie. W tym dniu udzielona jest dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  5. Za tydzień przeżywać będziemy „Dzień Solidarności z kościołem prześladowanym”.
  6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium.
  7. W listopadzie, za pobożne nawiedzenie cmentarza, można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych. Zachęcamy do zyskiwania i ofiarowania odpustów w intencji dusz naszych bliskich zmarłych.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii oraz  do odwiedzania strony internetowej naszej parafii.
  9. Odbywają się wybory do Rad Osiedli naszego miasta. Spotkanie mieszkańców Osiedla Zwięczyca odbędzie się 8 listopada we wtorek o godz. 17.00 w budynku  Zespołu Szkół nr 5. Zachęcamy do udziału w spotkaniu i dokonania dobrych wyborów.
  10. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy kleryków naszego Seminarium. Kazania wygłosi Ks. Diakon. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium jako „Jesienna pomoc dla Seminarium”. Zapraszamy również na spotkania i rozmowę z alumnami Seminarium Rzeszowskiego. Po Mszy św. o godz. 9.30 zapraszamy młodzież, natomiast dorosłych po Mszy św. o godz. 11.15. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu grupy duszpasterskie istniejące w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP