Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

XXXIV Niedziela Zwykła Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  2. Modlitwie różańcowej przed sumą za tydzień przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
  3. Najbliższa niedziela jest I Niedzielą Adwentu. Rozpoczynamy nowy rok duszpasterski.
  4. We wtorek w liturgii wspominamy św. Cecylię, patronkę wszystkich pielęgnujących muzykę i śpiew kościelny. Zapraszamy na Mszę św. członków naszego chóru parafialnego.
  5. Codziennie odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych polecanych w naszych parafialnych wypominkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Składka z poprzedniej niedzieli  w kwocie 2200zł. przeznaczona została dla naszego Seminarium jako „Jesienna Pomoc”. Ofiary w kwocie 326zł. zostały przekazane na „Kościół prześladowany”.
  7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  8. Parafie naszego dekanatu pomagają w budowie kościoła przy parafii Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki na osiedlu Zawiszy w Rzeszowie.  Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie jako wsparcie dla sąsiadującej z nami nowej parafii.
  9. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na dzień skupienia 26 listopada o godz. 10:00 w kościele św. Krzyża. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP