Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

III Niedziela Adwentu

 1. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek jako pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Zebrane ofiary w kwocie 1080zł. przekazaliśmy na ten cel. Składka przekazana została na cele diecezjalne.
 2. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas po Mszy św. zbiera ofiary do puszek jako wsparcie dla najbiedniejszych naszych parafian. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
 3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na Nowenny.
 4. W związku z odbywającymi się spowiedziami w parafiach naszego dekanatu, Msze św.- Roraty, od piątku będą odprawiane o godz. 7.00. Zapraszamy parafian do uczestnictwa.
 5. Od piątku rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia.
 6. We wtorek spotkanie Mężczyzn św. Józefa.
 7. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30. Różaniec poprowadzi III Róża Niewiast.
 9. Caritas Diecezji Rzeszowskiej, jak co roku organizuje akcję: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom i Ubogim. Świece wigilijne są wyłożone w przedsionku pod chórem. Należność za świece prosimy wrzucać do skarbonki Caritas. W zakrystii można również nabyć poświęcone  opłatki na wigilijny stół.
 10. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii oraz na ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii. Prosimy o zabranie do naszych domów broszur kolędowych wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
 12. Rada Osiedla Zwięczyca zachęca do wzięcia udziału w konsultacjach w sprawie kursów autobusów MPK. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP