Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Aktualności

V Niedziela Wielkanocna

  1. Wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi przeżywamy biały tydzień. Zapraszamy zarówno dzieci jak i rodziców oraz wszystkich parafian codziennie na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.
  2. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych składam podziękowania za wszelkie prace w naszym kościele, za dekorację i kwiaty oraz za „dar ołtarza” którym jest zakupienie nowych chodników do naszego kościoła oraz zostanie zamówiony komplet obrusów ołtarzowych.
  3. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na Radio „Via”. Jest to również III niedziela miesiąca. Ofiary składane w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Poprzez ofiary składane do puszek wspierać będziemy również potrzebujących mieszkańców Syrii, zwłaszcza zrujnowanego Aleppo. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  4. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn. Po Mszy św. o godz. 7.30 w najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W piątek o godz. 17.00 spotkanie i próba dzieci klas IV, które w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 będą przeżywać rocznicę I komunii św.
  6. Z okazji 25-lecia Diecezji Rzeszowskiej ukazał się tom kazań Ks. Prał. Ireneusza Folcika pt. ”Z rzeszowskiej ambony”. Zawiera homilie niedzielne, świąteczne i okolicznościowe wygłoszone przy okazji różnych uroczystości. Książki do nabycia w cenie 20zł. w zakrystii. Zachęcamy parafian do nabycia.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
Lista wszystkich aktualności
Projekt i realizacja: TILTKOMP