III Niedziela Wielkanocna

1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po Mszy św. o godz. 7.30.
  4. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie IV Róża Niewiast.
  5. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek, w środę do Matki Bożej Saletyńskiej. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  6. W tym tygodniu wypada III piątek miesiąca. Wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszamy na adorację od godz. 17.00.
  7. Dzisiaj w naszej parafii gościmy wolontariuszy, którzy po Mszy św. będą zbierać dobrowolne ofiary na potrzeby podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Prosimy o wsparcie tego dzieła.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.