Spotkania grup duszpasterskich

Grupa
I poniedziałek miesiąca
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
Oaza nowej drogi i nowego życia
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
Lektorzy i ministranci

II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
  2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne oraz na „Kościół  na Wschodzie”.
  3. Za tydzień modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie XI Róża Niewiast.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy św.
  5. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  6. Dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. i ich rodziców zapraszamy w czwartek. Na Mszy św. będzie poświęcenie i rozdanie medalików. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  7. W okresie Adwentu codziennie o godz. 17.00 odprawiamy Msze św. ku czci NMP – Roraty. Zapraszamy do udziału.
  8. Obok figury Matki Bożej wyłożone są poświęcone opłatki wigilijne.
  9. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są świece Caritas na stół wigilijny. Zachęcamy do ich zakupu. Ofiary prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  11. Ministranci z naszej parafii przygotowali kalendarze na nowy rok. Kalendarze można zakupić po Mszy św. w głównym przedsionku, mały  w cenie 10 zł., duży 15 zł. Zachęcamy do zakupu.
  12. Fundacja Rzeszowskiego Ośrodka Archeologicznego zaprasza na uroczyste otwarcie „Ścieżki historyczno-przyrodniczej Osiedla Zwięczyca w Rzeszowie” dzisiaj o godz. 12.30 przy naszej szkole. Zapraszamy do wzięcia udziału.