Dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. „Bóg zapłać” za wsparcie tej zbiórki. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na działalność Stolicy Apostolskiej. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast. Ofiary zebrane przez Parafialny Zespół…