IX Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała. Wszystkim parafianom składam serdeczne podziękowania za piękne świadectwo wiary poprzez uczestnictwo w Uroczystości Bożego Ciała. „Bóg zapłać” 
 2. Procesje eucharystyczne w czasie oktawy Bożego Ciała codziennie po Mszy św., dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.15. zapraszamy do uczestnictwa.
 3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
 4. Składka z Bożego Ciała przekazana została na biedne kościoły.
 5. Ofiary zebrane przez Parafialny Zespół Caritas w kwocie 1970zł. zostały przeznaczone na zakup kwiatów do ołtarzy na Boże Ciało.
 6. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w poniedziałek 16 czerwca.
 7. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.  
 8. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca.
 9. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. procesja eucharystyczna, poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie dzieci.
 10. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania potraw mięsnych.
 11. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. , w piątek od godz. 16.30.
 12. Starszych i chorych parafian z posługą duszpasterską odwiedzimy w piątek. Ks. Proboszcz od godz. 8.00, ks. Wikariusz od godz. 14.00.
 13.  W czerwcu codziennie po komunii św. odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 14. Misje święte w naszej parafii rozpoczną się w poniedziałek 10 czerwca. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy i udziału w spotkaniach misyjnych. Foldery z programem misji wyłożone są przy wyjściach z kościoła. Prosimy zabrać je do domu.
 15. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.