- W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.
- Również w przyszłą niedzielę poprzez ofiary składane na tacę wspieramy działalność Radia „Via”.
- Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po Mszy św. o godz. 7.30.
- Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
- W pierwszą sobotę czerwca na Jasnej Górze odbędzie się Pielgrzymka Róż Różańcowych z całej Polski. Organizowany jest wyjazd z naszego dekanatu, koszt 100zł. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się w przyszłą niedzielę do zakrystii.
- W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.15 Uroczystość I Komunii Świętej.
- W tym tygodniu wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi przeżywać będziemy „Biały tydzień”.
- W czwartek na Mszę św. zapraszamy dzieci z kl. IV. Po Mszy św. próba I rocznicy Komunii Świętej.
- Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych codziennie po Mszy św. a w niedzielę o godz. 15.30.
- W połowie czerwca w naszej parafii odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Zachęcamy do przywożenia niepotrzebnych sprzętów w dniach 11 i 12 czerwca. Odbiór 13 czerwca o godz. 9.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i ulotkach.
- W minionym tygodniu odeszli do wieczności + Alfred Kucab i + Stanisław Chudzicki. Módlmy się o życie wieczne dla nich: Wieczne odpoczywanie….
Ilość odwiedzin: 104