Wprowadzenie relikwii św Jana Pawła II

Mamy ogromną radość podzielić się z Wami wyjątkową wiadomością, która miała miejsce w naszej parafii Świętego Józefa w Rzeszowie os. Zwięczyca. Chcielibyśmy ogłosić, że relikwie św. Jana Pawła II zostały uroczyście umieszczone w naszym kościele.

To wzruszające wydarzenie już za nami, a my jesteśmy głęboko wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego momentu w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Relikwie te stanowią szczególną pamiątkę po naszym wielkim Papieżu, który na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Relikwie św. Jana Pawła II zostały uroczyście umieszczone w naszym kościele w dniu 22.11.2013 r., podczas uroczystej Mszy Świętej. Wówczas wszyscy parafianie i przyjaciele naszej wspólnoty mieli okazję uczestniczyć w tym doniosłym wydarzeniu.

Jest to dla nas okazja do kontemplacji nad dziedzictwem i nauczaniem św. Jana Pawła II, który pozostawił nam głębokie przesłanie miłości, pokoju i pojednania. Papież ten jest ikoną jedności i przykładem świętości w naszych czasach.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wydarzenia. Módlmy się, aby relikwie św. Jana Pawła II były dla nas źródłem błogosławieństwa i inspiracji do dalszej służby Bogu i drugiemu człowiekowi.

Niech to wyjątkowe wydarzenie obecność relikwii św. Jana Pawła II w naszym kościele przypomina nam o naszym powołaniu do świętości i miłości.