X Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. „Bóg zapłać” za wsparcie tej zbiórki.
  2. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na działalność Stolicy Apostolskiej. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  3. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  4. Ofiary zebrane przez Parafialny Zespół Caritas w poprzednią niedzielę w kwocie 2.900zł. przeznaczone zostały na kwiaty do ołtarzy na procesję Bożego Ciała. „Bóg zapłać”.
  5. Składam serdeczne podziękowania wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie procesji w Uroczystość Bożego Ciała. „Bóg zapłać” za przygotowanie ołtarzy i udział w procesji, która była świadectwem wiary nas wszystkich.
  6. Przez całą oktawę Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godz. 11.15.
  7. W czwartek zakończenie oktawy. W tym dniu poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy do udziału.
  8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania potraw mięsnych.
  9. Spotkanie grupy św. Józefa we wtorek po Mszy św.
  10. Spotkanie kandydatów na ministrantów we wtorek po Mszy św. chłopców po Komunii Św. z trzeciej klasy SP oraz tych, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszej Liturgicznej Służbie Ołtarza.
  11. Od czwartku rano do soboty do godz. 9.00 można składać elektrośmieci na wyznaczonym miejscu na parkingu. Zgromadzone rzeczy zostaną zabrane w sobotę ok. godz. 9.00. Zachęcamy do przywożenia zużytego sprzętu.
  12. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Ludmiła Jabłońska. Módlmy się o życie wieczne dla niej: Wieczne odpoczywanie…

Odwiedzin: