X Niedziela Zwykła
7 czerwca 2026
- Dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. „Bóg zapłać” za wsparcie tej zbiórki.
- Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na działalność Stolicy Apostolskiej. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne.
- Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
- Ofiary zebrane przez Parafialny Zespół Caritas w poprzednią niedzielę w kwocie 2.900zł. przeznaczone zostały na kwiaty do ołtarzy na procesję Bożego Ciała. „Bóg zapłać”.
- Składam serdeczne podziękowania wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie procesji w Uroczystość Bożego Ciała. „Bóg zapłać” za przygotowanie ołtarzy i udział w procesji, która była świadectwem wiary nas wszystkich.
- Przez całą oktawę Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godz. 11.15.
- W czwartek zakończenie oktawy. W tym dniu poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy do udziału.
- W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania potraw mięsnych.
- Spotkanie grupy św. Józefa we wtorek po Mszy św.
- Spotkanie kandydatów na ministrantów we wtorek po Mszy św. chłopców po Komunii Św. z trzeciej klasy SP oraz tych, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszej Liturgicznej Służbie Ołtarza.
- Od czwartku rano do soboty do godz. 9.00 można składać elektrośmieci na wyznaczonym miejscu na parkingu. Zgromadzone rzeczy zostaną zabrane w sobotę ok. godz. 9.00. Zachęcamy do przywożenia zużytego sprzętu.
- W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Ludmiła Jabłońska. Módlmy się o życie wieczne dla niej: Wieczne odpoczywanie…
Odwiedzin:
Ilość odwiedzin: 68 272