V Niedziela Wielkanocna

1. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 12.350zł. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  2. Kontynuujemy prace przy czyszczeniu i impregnacji piaskowca na schodach wejściowych naszego kościoła.
  3. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  4. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek.
  5. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św., w niedziele i święta o 15.30. Zachęcamy również aby gromadzić się przy kapliczkach na terenie naszej parafii na śpiewanie pieśni maryjnych i odmawianie litanii.
  6. W czwartek przeżywamy Dzień flagi narodowej. Zachęcamy do wywieszenia flag.
  7. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  8. Okazja do spowiedzi w czwartek w czasie adoracji od godz. 17.00.
  9. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  10. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę. Ks. Proboszcz i Ks. Wikariusz od godz. 8.00.
  11. Składam serdeczne podziękowania rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prace porządkowe wykonane w dniu wczorajszym. „Bóg zapłać” za poświęcony czas i trud.
  12. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.