Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Mszy św. o godz. 16.00 dzisiaj i jutro nie będzie. Pozostałe godziny Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  2. Od wtorku Msze św. w naszym kościele o godz. 18.00.
  3. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Jest to patronalne święto Caritas. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.40. Składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
  4. Składam podziękowania Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu. „Bóg zapłać”.
  5. Ofiary zebrane przez Parafialny Zespół Caritas przy dzieleniu się poświęconym chlebem w kwocie 1992,52zł. zostaną przekazane jako pomoc dla najbardziej potrzebujących parafian.
  6. Składka z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Papieski w Krakowie.
  7. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  8. W czwartek zapraszamy na adorację od godz 17.00.
  9. Ze względu na Oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  10. Chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek: ks. Proboszcz od godz. 8.00, ks. Wikariusz od godz. 14.00.
  11. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Niewiast.
  12. Rzeszowski Dom Kultury Filia Zwięczyca wznawia zajęcia na zdrowy kręgosłup oraz z akrobatyki. Chętni mogą się zapisywać.
  13. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus wszystkim udziela potrzebnych łask i błogosławi. Radość wielkanocnego poranka niech przenika codzienność naszego życia. Niech Jezus Zmartwychwstały wleje w nasze serca miłość, radość i pokój. Oby świat otworzył się na nadzieję nowego życia płynącą z Jezusowego zwycięstwa. Wesołego Alleluja!!!