II Niedziela Wielkiego Postu

1. We wtorek po Mszy św. Nowenna do św. Józefa, w środę do Matki Bożej Saletyńskiej. W środę wypada 28 dzień miesiąca we wspólnej modlitwie będziemy polecać się wstawiennictwu bł. Hanny Chrzanowskiej. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 i o godz.19.00 którą poprowadzi Zespół Muzyczny z naszej parafii.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30, po nabożeństwie Msza św.
  4. Koronka do Bożego Miłosierdzia w każdą niedzielę wielkopostną o godz. 15.00.
  5. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje i ogrzewanie kościoła wyniosła 12.200zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki jako wsparcie naszej parafii w budowie kościoła na Osiedlu Architektów, składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie dla Seminarium.
  7. Dzisiaj przeżywamy „Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami”. Ofiary dla misjonarzy można składać do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła. Prosimy o wsparcie tej zbiórki.
  8. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie X Róża Niewiast.
  9. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca.
  10. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św., w piątek spowiedź od godz.16.00.
  11. W piątek z posługą sakramentalną odwiedzimy starszych i chorych parafian. Ks. Proboszcz od godz. 8.00, Ks. Wikariusz od godz. 14.00.
  12.  Prezydent Miasta Rzeszowa zaprasza mieszkańców Osiedla Zwięczyca na spotkanie, które odbędzie się 29 lutego (czwartek) o godz. 17.00 w budynku Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Matuszczaka.
  13. „Stowarzyszenie Rodzin Żołnierzy Niezłomnych Podkarpacia” zbiera podpisy pod apelem do Rady Miasta Rzeszowa o nieprzenoszenie Pomnika Wdzięczności Armii Radzieckiej na stary cmentarz w Zwięczycy. Podpisy zbierane są w głównym przedsionku kościoła. Zachęcamy do poparcia tej akcji.