III Niedziela Wielkiego Postu

1. We wtorek po Mszy św. Nowenna do św. Józefa, w środę do Matki Bożej Saletyńskiej.
  2. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na adorację od godz. 16.00.
  3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 i o godz.19.00 którą poprowadzi Zespół Muzyczny „Mahanaim” (który występował u nas z koncertem kolęd).
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30, po nabożeństwie Msza św.
  5. Koronka do Bożego Miłosierdzia w każdą niedzielę wielkopostną o godz. 15.00.
  6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium.
  7. Ofiary dla misjonarzy w kwocie 670zł. zebrane w poprzednią niedzielę zostały przekazane do Referatu Misyjnego naszej diecezji.
  8. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie I Róża Mężczyzn.
  9. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Caritas.
  10. Caritas naszej diecezji rozprowadza baranki wielkanocne i paschałki, które wyłożone są w głównym przedsionku. Zachęcamy do ich zakupu. Należność proszę składać do puszki Caritas.
  11. Caritas Diecezji Rzeszowskiej zwraca się również z prośbą o przekazanie 1,5% na „Caritas Bliźni w Potrzebie”. Ulotki wyłożone są na stolikach przy wyjściu.