1. Jutro po Mszy św. odbędzie się Nabożeństwo do św. Józefa połączone z wieczorem świadectw z racji 10-lecia obecności Mężczyzn św. Józefa w naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. We wtorek przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci św. Józefa Naszego Patrona. Msze św. z kazaniem odpustowym, które wygłosi ks. Marek Kotwa o godz. 8.00 i 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.
  3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 i o godz.19.00.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30, po nabożeństwie Msza św.
  5. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  6. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie I Róża Niewiast.
  7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na ten cel.
  8. Dzisiejsza składka na nabożeństwie Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. W sobotę Msza św. rano o godz. 7.00 ze względu na odbywające się spowiedzi w parafiach naszego dekanatu.
  10. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii odbędzie się w Wielki Poniedziałek.
  11. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  13. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Maria Lamch. Módlmy się o życie wieczne dla niej, wieczne odpoczywanie …….