IV Niedziela Wielkiego Postu

1. We wtorek po Mszy św. Nowenna do św. Józefa, w środę do Matki Bożej Saletyńskiej.
  2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 i o godz.19.00.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30, po nabożeństwie Msza św.
  4. Koronka do Bożego Miłosierdzia w każdą niedzielę wielkopostną o godz. 15.00.
  5. Jutro po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  6. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
  7. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na ten cel.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.
  9. Za tydzień składka na nabożeństwie Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.
  10. Caritas naszej diecezji rozprowadza baranki wielkanocne i paschałki, które wyłożone są w głównym przedsionku. Zachęcamy do ich zakupu. Należność proszę składać do puszki Caritas.
  11. Ks. Proboszcz Parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki składa serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę w kwocie 4253zł. jako wsparcie naszej parafii w budowie kościoła na Osiedlu Architektów.
  12. We wtorek 19 marca w naszej parafii będziemy przeżywać odpust ku czci Naszego Patrona św. Józefa. Msze św. będą o godz. 8.00 i 18.00.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii. Przy wyjściach z kościoła wyłożone są płyty CD z pieśniami do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy aby zabrać je do naszych domów.