Spotkania grup duszpasterskich

Grupa
I poniedziałek miesiąca
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
Chór
19:00 20:30
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
Oaza nowej drogi i nowego życia
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
Lektorzy i ministranci

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Na godz. 15.30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po nich  Msza św. wieczorna.
  2. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie Mężczyzn św. Józefa.
  4. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek o godz. 16.30. Bezpośrednio po nabożeństwie
    Msza św. wieczorna.
  5. W  czwartek po Mszy św. zapraszamy dzieci na Drogę Krzyżową.
  6. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. w poniedziałek w czasie której zostaną wręczone krzyże. Po Mszy św. spotkanie i egzamin parafialny.
  7. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Poprzez ofiary składane na tacę wspierać będziemy działalność misyjną.
  9. Caritas naszej diecezji zachęca do składania ofiar do skarbonek „Jałmużna Wielkopostna”. Skarbonki wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do zabrania ich do naszych domów.
  10. W głównym przedsionku wyłożone są baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł. Zachęcamy do zakupu. Ofiary prosimy wrzucać do skarbonki Caritas.
  11. Zachęcamy parafian do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  12. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w przyszłą niedzielę a zakończymy Uroczystością odpustową ku czci naszego patrona św. Józefa. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Piotr Potyrała Vicedyrektor Caritas naszej diecezji.
  13. Odpust parafialny ku czci św. Józefa we wtorek 19 marca.
  14. Parafia Lutoryż zaprasza naszych parafian na pielgrzymkę do Oświęcimia, Harmęży i Częstochowy w sobotę 4 maja. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii i wpłatę zaliczki 70 zł. do przyszłej niedzieli. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.