Spotkania grup duszpasterskich

Grupa
I poniedziałek miesiąca
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
Chór
19:00 20:30
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
Oaza nowej drogi i nowego życia
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
Lektorzy i ministranci

XII Niedziela Zwykła

1. Gościmy w naszej parafii Ks. Piotra. „Bóg zapłać” za wygłoszone słowo. Poprzez ofiary złożone na tacę wspieramy jego posługę duszpasterską w Kazachstanie.
  2. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00.
  3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  4. W piątek zakończenie Nabożeństw czerwcowych.
  5. W tym tygodniu wypada I Sobota miesiąca.
  6. W sobotę od godz. 8.30 ks. proboszcz odwiedzi chorych i starszych, których odwiedza w I piątki miesiąca z komunią św.
  7. W przyszłą niedziele odpust w Niechobrzu.
  8. Modlitwie Różańcowej przed sumą w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  9. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Z poprzedniej niedzieli ofiary w kwocie 975zł. zostały przekazane na biedne kościoły.
  10. Składka z poprzedniej niedzieli przeznaczona na inwestycje w naszej parafii wyniosła 6200zł. „Bóg zapłać” wszystkim parafianom składającym ofiary na prace prowadzone w naszym kościele. Zostały wyremontowane dwa pomieszczenia w piwnicy kościoła, został wstawiony witraż na klatce schodowej, trwają prace przy montażu systemu grzewczego i chłodzącego w kościele.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  12. W okresie wakacji poza parafią będziemy odprawiać intencje Mszy św. za zmarłych parafian od uczestników pogrzebu.
  13. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  14. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na kolejny rok studiów. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.