Spotkania grup duszpasterskich

Grupa
I poniedziałek miesiąca
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
Oaza nowej drogi i nowego życia
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
Lektorzy i ministranci

II Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii
    i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.
  3. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są różne książeczki. Zachęcamy aby zabrać je do naszych domów.
  4. Jeśli ktoś z parafian chciałby mieć w domu wodę święconą, to prosimy aby przynieść z domu i w zakrystii poprosić o jej poświęcenie.
  5. Składam podziękowania firmie „TRANS-BRUK”, zarówno właścicielowi jak i pracownikom za pracę w odśnieżaniu drogi, placu i parkingu przed kościołem. „Bóg zapłać”.
  6. Przyszła niedziela została ogłoszona „Dniem solidarności z Chorwacją”. We wszystkich kościołach przeprowadzana jest zbiórka do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. W naszym kościele ofiary dla poszkodowanych można składać do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła. Zachęcamy do wsparcia tej zbiórki.