Spotkania grup duszpasterskich

Grupa
I poniedziałek miesiąca
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
Chór
19:00 20:30
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
Oaza nowej drogi i nowego życia
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
Lektorzy i ministranci

XXXIII Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Światowy Dzień Ubogich. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym.
  2. Modlitwie różańcowej za tydzień przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.
  3. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. W minioną niedzielę uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas zbierali ofiary do puszek na pomoc w leczeniu pewnej osoby. Zebrana kwota 1416zł. została przekazana do Caritas.
  5. Towarzystwo Brata Alberta składa podziękowanie dla parafian za złożone ofiary w czasie kwesty przy cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych. Zebrano kwotę 2166.71zł.
  6. Codziennie o godz. 16.40 odmawiamy Koronkę w intencji naszych zmarłych polecanych w wypominkach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  7. Zachęcamy do włączenia się w pomoc potrzebującym prowadzoną przez Parafialny Zespół Caritas. Różne produkty można składać do kosza przy figurze św. Józefa. Prosimy również o karteczki z adresem osoby potrzebującej oraz wymienionymi rzeczami, które są konieczne. Karteczki prosimy wrzucać do skarbonki Caritas w głównym przedsionku kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabywać w naszej parafii.