Spotkania grup duszpasterskich

Grupa
I poniedziałek miesiąca
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
Chór
19:00 20:30
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
Oaza nowej drogi i nowego życia
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
Lektorzy i ministranci

XI Niedziela Zwykła 2017

1. Zaproszenie Ks. Biskupa na pielgrzymkę……
  2. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i procesję. Zakończenie Oktawy w czwartek. Msza św. o godz. 18.00, procesja, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zapraszamy do licznego udziału dzieci i wszystkich parafian.
  3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
  6. Wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości  Bożego Ciała  składamy serdeczne „Bóg zapłać”: Panu Kościelnemu, Panu Organiście, rodzinom, oraz grupom duszpasterskim, którzy przygotowywali ołtarze „Bóg zapłać”. Zespołowi Caritas za zebranie ofiar do puszek w kwocie 1350zł. na kwiaty do ołtarzy i kościoła. Młodzieży, która w strażackich mundurach uświetniła uroczystość składam słowa podziękowania. Wszystkim uczestniczącym w procesji dziękuję za piękne świadectwo wiary.
  7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na biedne kościoły. Ofiary składane w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na prowadzone prace w naszej świątyni.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  9. Zapraszamy również do odwiedzania nowej strony internetowej naszej parafii na której umieszczane są zdjęcia z różnych wydarzeń w naszej parafii, ogłoszenia i intencje Mszy św.
  10. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii misjonarza z Kazachstanu, księdza Piotra Pytlowanego, który od wielu lat pełni funkcję Rektora Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Karagandzie. Ks. Profesor wygłosi do na słowo i przybliży rzeczywistość pracy duszpasterskiej w Kazachstanie. Ofiary złożone przez nas na tacę będą naszym darem jako wsparcie dla Seminarium i  pracy duszpasterskiej.
  11. Rada Osiedla zaprasza na Dni Osiedla Zwięczyca 24 czerwca w sobotę od godz. 15.00. na parkingu obok szkoły. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń. Uczestników prosimy o parkowanie samochodów na parkingu przy kościele.