Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Parafia

Rzymskokatolicka

pw. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Ogłoszenia

Spotkania grup duszpasterskich

Dzień
Grupa
Godzina
I poniedziałek miesiąca
Caritas
18:30
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
07:30
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
19:00
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
18:30
środa
Chór
19:00 20:30
czwartek
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
18:30
piątek
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
piątek
Oaza nowej drogi i nowego życia
18:30
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
17:00
sobota
Lektorzy i ministranci
10:00
OGŁOSZENIA
18
Czerwiec
2017

XI Niedziela Zwykła 2017

 1. Zaproszenie Ks. Biskupa na pielgrzymkę……
 2. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i procesję. Zakończenie Oktawy w czwartek. Msza św. o godz. 18.00, procesja, błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Zapraszamy do licznego udziału dzieci i wszystkich parafian.
 3. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.  
 4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie VI Róża Niewiast.
 6. Wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości  Bożego Ciała  składamy serdeczne „Bóg zapłać”: Panu Kościelnemu, Panu Organiście, rodzinom, oraz grupom duszpasterskim, którzy przygotowywali ołtarze „Bóg zapłać”. Zespołowi Caritas za zebranie ofiar do puszek w kwocie 1350zł. na kwiaty do ołtarzy i kościoła. Młodzieży, która w strażackich mundurach uświetniła uroczystość składam słowa podziękowania. Wszystkim uczestniczącym w procesji dziękuję za piękne świadectwo wiary.
 7. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na biedne kościoły. Ofiary składane w kopertach przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary na prowadzone prace w naszej świątyni.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
 9. Zapraszamy również do odwiedzania nowej strony internetowej naszej parafii na której umieszczane są zdjęcia z różnych wydarzeń w naszej parafii, ogłoszenia i intencje Mszy św.
 10. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii misjonarza z Kazachstanu, księdza Piotra Pytlowanego, który od wielu lat pełni funkcję Rektora Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Karagandzie. Ks. Profesor wygłosi do na słowo i przybliży rzeczywistość pracy duszpasterskiej w Kazachstanie. Ofiary złożone przez nas na tacę będą naszym darem jako wsparcie dla Seminarium i  pracy duszpasterskiej.
 11. Rada Osiedla zaprasza na Dni Osiedla Zwięczyca 24 czerwca w sobotę od godz. 15.00. na parkingu obok szkoły. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń. Uczestników prosimy o parkowanie samochodów na parkingu przy kościele.

 
Projekt i realizacja: TILTKOMP