Spotkania grup duszpasterskich

Grupa
I poniedziałek miesiąca
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
Chór
19:00 20:30
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
Oaza nowej drogi i nowego życia
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
Lektorzy i ministranci

XXIII Niedziela w ciągu roku

1. Nabożeństwo do Św. Józefa we wtorek, Nowenna do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.30. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę poprzez ofiary składane do puszek wspierać będziemy działalność Radia „Via”. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  5. W poniedziałek od godz. 17.30 Ojcowie Bernardyni zapraszają na spotkanie kandydatów do bierzmowania z naszego miasta przy bazylice Pani Rzeszowa.
  6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  7. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św.
  8. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  9. W ramach inicjatywy „Polska pod Krzyżem” zapraszamy w sobotę na modlitewne spotkanie wiernych naszego dekanatu pod Krzyżem Milenijnym w Niechobrzu o godz. 19.30. Prosimy zabrać ze sobą krzyże z naszych domów.