Spotkania grup duszpasterskich

Grupa
I poniedziałek miesiąca
III niedziela miesiąca
zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej
raz w miesiącu
Krąg rodzin domowego kościoła
II wtorek miesiąca
Mężczyźni św. Józefa
Chór
19:00 20:30
Oaza / LSO (zajęcia sportowe na sali gimnastycznej)
Oaza dzieci bożych
16:45 19:00
Oaza nowej drogi i nowego życia
III piątek miesiąca
Krucjata wyzwolenia człowieka
Lektorzy i ministranci

XV Niedziela w ciągu roku

1. Modlitwie Różańcowej w najbliższą niedzielę przewodniczyć będzie II Róża Mężczyzn.
  2. Nowenna do Św. Józefa we wtorek, do MB Saletyńskiej w środę po Mszy św. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  3. Piątek w tym tygodniu to III Piątek Miesiąca. Od godz. 17.00 zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu. Będziemy prosić Boga o trzeźwość w naszych rodzinach. Adorację zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  4. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje prowadzone w naszej parafii. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na ten cel.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.
  7. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są ulotki informujące o możliwości wsparcia leczenia i rehabilitacji chorej Emilki dla której zbieraliśmy nakrętki. Osoby zainteresowane mogą zabrać te ulotki lub przekazać je innym.
  8. Na parkingu przed kościołem ustawione zostały kontenery do których można wrzucać zużytą i niepotrzebną odzież.