II Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. Jest to patronalne święto Caritas. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.40. Składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
  2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia.
  3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
  4. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie III Róża Niewiast.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek po Mszy św.
  6. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek po Mszy św., w środę do Matki Bożej Saletyńskiej. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych.
  7. W najbliższy wtorek grupa Mężczyzn Św. Józefa zaprasza mężczyzn na spotkanie po Mszy Św.. Gościem będzie Bill Moyer, założyciel  SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej liderów. Bill nauczał liderów w 36 krajach świata, 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Jest ojcem 4 dorosłych dzieci i 7 wnuków. Wspólnie z żoną Różą mieszkają w Waco w Texasie. Temat spotkania „Wyjdź z łodzi”. Informacja na plakacie w gablotce.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć wolontariuszy, którzy po Mszach św. będą zbierać dobrowolne ofiary na potrzeby podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Prosimy o wsparcie tego dzieła.
  9. Na parkingu przed kościołem ustawione są kontenery na zużytą odzież oraz na elektrośmieci. Bardzo proszę nie pozostawiać nic przy kontenerach tylko wszystko wrzucać do środka gdyż zaczyna robić się śmietnik. Jeśli ta sytuacja będzie nadal mieć miejsce to kontenery zostaną zabrane. Bardzo proszę o zrozumienie i odpowiedzialne podejście.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.