I Niedziela Wielkiego Postu

1. W środę popielcową organizowana była zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla ofiar wojny na Ukrainie. Zebrane ofiary w kwocie 720zł. przekazane zostały do Caritas naszej diecezji.
  2. We wtorek po Mszy św. Nowenna do św. Józefa, w środę do Matki Bożej Saletyńskiej.
  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych.
  5. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30 i 19.00 prowadzona przez młodzież.
  6. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 15.30, po nabożeństwie Msza św.
  7. Krąg Rodzin zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w każdą niedzielę wielkopostną o godz. 15.00.
  8. W tym roku w naszej parafii nie będzie rekolekcji wielkopostnych gdyż w czerwcu będziemy przeżywać misje parafialne.
  9. Zgodnie z Dekretem Ks. Biskupa składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie jako wsparcie naszej parafii w budowie kościoła na Osiedlu Architektów. Kazania wygłosi kapłan z Parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zachęcamy do ofiarności.
  10. Za tydzień przeżywać będziemy „Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami”. Ofiary dla misjonarzy można składać do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła. Prosimy o wsparcie tej zbiórki.
  11. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie IX Róża Niewiast.
  12. W imieniu Wojtka i jego rodziców składam podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę plastikowych nakrętek. Zebraliśmy 22 worki.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.