VI Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiaj przypada kolejny Światowy Dzień Chorego. Centralne uroczystości odbędą się u OO. Bernardynów o godz. 12.00. Okolicznościowe obrazki wyłożone są przy wyjściach z kościoła.
  2. W środę rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. W tym dniu obowiązuje post ilościowy i jakościowy. Msze św. w naszym kościele z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00 i 17.00.
  3. W środę popielcową we wszystkich świątyniach organizowana jest zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla ofiar wojny na Ukrainie. Ofiary można składać do puszki Caritas w głównym przedsionku kościoła.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej parafii w każdy piątek o godz. 16.30, o godz. 19.00 Drogę Krzyżową poprowadzi młodzież naszej parafii.
  5. Droga Krzyżowa ulicami miasta Rzeszowa odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18.00. Rozpoczęcie pod Krzyżem Ofiar Komunizmu na Placu Śreniawitów. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa.
  6. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 15.30, po nabożeństwie Msza św.
  7. Krąg Rodzin zaprasza do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w każdą niedzielę wielkopostną o godz. 15.00.
  8. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii i ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.
  10. Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie VIII Róża Niewiast.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.