VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zakończyliśmy prace przy czyszczeniu i impregnacji piaskowca na schodach wejściowych naszego kościoła oraz elementów betonowych ogrodzenia. Koszt materiałów i wykonanych prac to kwota 11.000zł. Należność została zapłacona.
  2. Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie jutro po Mszy św.  
  3. Modlitwie różańcowej w przyszłą niedzielę przewodniczyć będzie VII Róża Niewiast.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św., w niedziele i święta o 15.30. Zachęcamy również aby gromadzić się przy kapliczkach na terenie naszej parafii na śpiewanie pieśni maryjnych i odmawianie litanii.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek w kościele w Boguchwale o godz. 19.00.
  6. Możliwość skorzystania ze spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy na spowiedź w piątek o godz. 16.00.
  7. W najbliższą sobotę uczniowie klasy VIII z naszej parafii przyjmą sakrament bierzmowania w Boguchwale na Mszy św. o godz. 9.00.
  8. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.15 wraz z dziećmi klas III przeżywać będziemy uroczystość pierwszej komunii św. Prosimy aby na tę Mszę św. przyszły rodziny dzieci pierwszokomunijnych. Pozostałych parafian zapraszamy na Mszę św. o innej porze.
  9. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej parafii.